Řešíš zdravotní potíže?

Možná jsi jednou z obětí autoimutních onemocnění, které dnes trápí většinu české i světové populace.

Alergie, astma, apnoe či "jen" chrápání ve spánku komplikují život milionům lidí. Často jsou doprovázené vyšší nemocností a fyzickou i mentální únavou. Zkrátka - rapidně snižují kvalitu života.

Přitom příčina je často prozaická - když se mi špatně dýchá, nejspíš špatně dýchám. Naučte se dýchat správně pod mým odborným vedením, a tedy zdravě a bezpečně.

Ladíš sportovní formu?

Aktivně sportuješ a chceš se zlepšit na maximum?

Děláš kondiční nebo silový trénink, vytvralostní či výkonnostní disciplíny, hraješ týmové a vysoce aerobní sportovní hry? 

Všechny typy sportů vyžadují zvýšenou respirační aktivitu, která může a nemusí být prováděna správným, pro danou aktivitu, funkčním způsobem.

Zařaď do svého tréninku optimální dechová cvičení a pozvedni svou kondici a zdraví na vyšší příčky.

DÝCHEJ MÉNĚ

COŽE? Ano. Většina lidí dýchá příliš!
Nadměrné dýchání je projev dysfunkčního návyku dýchání, který může paradoxně způsobovat nedostatečné okysličování tkání svalů, mozku a tělesných orgánů.

CHCEŠ PORADIT?

  • 1
    REZERVUJ SI VSTUPNÍ KONZULTACI
    Představíš mi své cíle, poznáme se osobně a dohodneme rozsah, frekvenci a podmínky potenciální spolupráce.
  • 2
    ZAPIŠ SI TERMÍN SCHŮZKY
    Není nic horšího, než klient, který se nedostaví na rezervovanou online schůzku. Připoj se prosím včas a vytvoř si nerušené prostředí pro hovor.
Objednat VSTUPNÍ POHOVOR
*
*

Sedy-lehy ti "core" nevytrénují.

O důležitosti síly středu těla určitě někdy slyšel každý. Ať už chceme six pack, řešit bolesti zad nebo větší stabilitu při výkonu, většina se zabývá posilováním břišních svalů. "Core" je ale mnohem víc - začíná bránicí a končí svaly pánevního dna. Právě dech je proto klíčovým nástrojem pro jeho posílení.

Honza Šilar

Certifikovaný Advanced Instructor
Oxygen Advantage

DÝCHEJ MÉNĚ, ALE LÉPE.