PONOŘ SE DO SEBE

Holotropní dýchání®

Cítíš, že nežiješ naplno?

 

Jsi na životní křižovatce a nevíš, která cesta je tvoje?

 

Chceš více energie a motivace jít za svými sny?

 

Toužíš lépe poznat sebe sama?

Holotropní dýchání je vzrušující, někdy dramatický a mnohdy i ohromující proces, který nabízí průnik do hlubin vlastního já.

Ať už hledáš nové dimenze reality, cestu, jak překonat překážky v osobním rozvoji, nebo potřebuješ najít motivaci k důležitým krokům v životě, holotropní dýchání ti může poskytnout odpovědi. 

Dechem začíná i končí náš život. 

Provází nás na všech životních cestách, a nejinak tomu je i při cestách do našeho nitra.

Prozkoumej hloubku svého já s Holotropním dýcháním

Dovol nám, abychom tě přivítali ve světě, kde se setkává věda a duchovno. Jsme otec a syn, kteří se věnují holotropnímu dýchání - metodě sebepoznání a osobního rozvoje. Připoj se k nám na víkendový seminář a objev sílu vlastního dýchání. Více o nás si přečti v článku Otec a syn: Tým facilitátorů Holotropního dýchání.

Co je Holotropní dýchání?

Holotropní dýchání je metoda, která spojuje tradiční duchovní praktiky a současné poznatky transpersonální psychologie. Pomocí zrychleného dýchání a evokativní hudby se dostáváme do mimořádného/rozšířeného stavu vědomí. V tomto stavu můžeme prožívat obsahy hlubších úrovní vědomí, které jsou nám za běžných okolností skryty. O vzniku metody si můžeš přečíst v článku Holotropní dýchání: Inovativní psychoterapeutická technika Dr. Stanislava Grofa.

Jak probíhá seminář?

Náš víkendový seminář začíná pátečním večerem, kde se účastníci seznámí s teorií a praktickými pokyny pro dýchání. Sobotní program obsahuje dvě sezení holotropního dýchání, během kterých se účastníci vystřídají v roli dýchajícího a sittera. Více o průběhu semináře si můžeš přečíst v článku Jak probíhá seminář holotropního dýchání.

Kdy a kde?

Semináře se konají v Praze - Modřanech (studio BLÍZKO SEBE).

Cena: 4400,- Kč

Termíny na výběr:
31. 5. - 1. 6. 2024
5. - 6. 7. 2024

30. - 31. 8. 2024
27. - 28. 9. 2024

1. - 2. 11. 2024
6. - 7. 12. 2024

Časový harmonogram:
Pátek 18:00-21:00 Úvodní teorie a seznámení
Sobota 9:00-21:00 Holotropní dýchání

Po přihlášení od nás dostaneš emailem doplňující informace - co si vzít s sebou a podobně.

Fotogalerie

Kliknutím na obrázek ho otevřeš v plném rozlišení.

Chceš vědět co zažili ostatní?

Reference účastníků

PŘED a PO Holotropním dýchání

Kdybyste se mě zeptali co mi přesně holotropní dýchání přineslo, nedokázala bych to tak snadno vysvětlit – je potřeba si to zažít (a každý to bude mít jinak) - ale je to TRANSFORMAČNÍ událost. Určitě jsem se zase o notný kus posunula sama k sobě, k vyléčení některých starých ran a ke spokojenějšími prožívání života a přijímání ho takový jaký je. Tým Šilarů je naprosto skvěle sehraný a hlavně díky nim, to pro mě byl krásný životní zážitek.
Kristýna Zámorská