WEBINÁŘ

Zbavil jsem se ALERGIÍ
& ASTMATU

pomocí dechových technik

...a nemusím už užívat léky, které
mi doktor předepsal do konce života.

WEBINÁŘ

Skoncuj s ALERGIÍ & ASTMATEM

pomocí dechových technik

...a časem se zbav léků, i pokud nad tebou lékaři už zlomili hůl.

Stává se ti, že se někdy nemůžeš nadechnout?

Rušíš své plány, protože tě přepadly dechové potíže?

Musíš u sebe stále nosit léky (a jsi nervózní, když je zapomeneš)?

Zkusil jsi už tradiční i alternativní postupy léčby, ale nic se nezměnilo?

Říkají ti lékaři, že nemoc máš už navždy?

Pak jsi na správném místě...

Alergie, astma, apnoe či "jen" chrápání ve spánku komplikují život milionům lidí.

Tyto potíže zasahují všechny oblasti života - působí stres, snižují náš výkon v práci, narušují spánek, často dokonce poškozují naše vztahy, protože nejsme schopni se účastnit společenského života.

Jestliže trpíš alergiemi a astmatem, určitě dobře znáš nepříjemný pocit dušnosti, zadýchávání do schodů, ucpané nosní dutiny a hromady posmrkaných kapesníků. Možná se s těmito problémy potýkáš už dlouhou dobu a možná už jsi se s nimi dokonce smířil...

Ale co kdybych ti řekl, že to tak nemusí být?

Že existuje způsob, jak se těchto problémů zbavit až do takové míry, že možná budeš moci přestat užívat i léky, o kterých ti trvdili, že je budeš muset používat do konce života?

Říkáš si teď: "Co je to za nesmysl? Vždyť kdyby to bylo takhle jednoduché, už dávno by mi to někdo řekl, ne?"

Dobrá otázka... Musíme nejdříve začít příčinou dechových problémů, a ta je často velmi prozaická →

Když se ti špatně dýchá, je to nejspíše tím, že ŠPATNĚ DÝCHÁŠ.

Jádrem problému je nesprávné a neefektivní dýchání. Mnoho lidí si myslí, že dýchání je něco, co prostě děláme - bez nějaké větší námahy nebo bez toho, aniž bychom o tom přemýšleli, a že o nic nejde. Ale pravda je taková, že to, jak dýcháme, ovlivňuje náš zdravotní stav mnohem víc, než si dokážeme představit.

Zkus si jen na chvíli představit život bez alergií a astmatu. Bez dušnosti, bez zadýchávání, bez ucpaných nosních dutin a bez hromad posmrkaných kapesníků. Představ si, že můžeš dýchat svobodně bez jakýchkoli potíží. Že můžeš odejít z domu aniž bys řešil co zrovna kvete, jestli máš sbalené kapesníky nebo léky.

A teď si představ, že k tomu můžeš dojít prostřednictvím dýchání.

Uní až příliš jednoduše na to, aby to byla pravda? Mně samotnému se to na začátku nezdálo, ale protože jsem také v minulosti trpěl na alergii a astma, mám tuto metodu otestovanou sám na sobě. A věř mi, že mí další klienti, kteří touto metodou prošli, již dnes žijí zdravější a svobodnější život.

Poslechni si, co o spolupráci se mnou řekl můj klient Marek:

Přijmi teď mé pozvání na webinář "Skoncuj s ALERGIÍ A ASTMATEM pomocí dýchání", který jsem vytvořil na základě osobní spolupráce s mnohými klienty, kteří se dlouhé roky potýkali s dechovými obtížemi a byli odkázáni na pravidelné užívání léků.

Nauč se dýchat správně pod mým odborným vedením - a tedy efektivně, rychle, zdravě a bezpečně.

Co se na webináři dozvíš?

Proč alergie a astma vzniká?
Proč jsou běžné přístupy léčby často neefektivní?
Jak v tomto případě může (skoro až zázračně) pomoci dýchání?
Dechovým testem si ověříš, jak na tom tvé plíce jsou.
Naučíš se dýchat bránicí
Pochopíš principy správného dýchání pro život bez alergií a astmatu.
Poslechneš si příběhy lidí, kteří se z alergií a astmatu vyléčili (i když nad nimi lékaři zlomili hůl)

Co ti to přinese?

Úleva od trápení s astmatem a alergiemi
Konec dušnosti a nepříjemného zadýchávání
Čisté mluvení bez huhňání a ucpaných dutin
Už žádné hromady posmrkaných kapesníčků
Vypořádej se s nosními polypy přirozenou cestou
Bez kýchání po celý rok
Nižší riziko infekce dýchacích cest
Zlepšené hodnoty na spirometrii
Větší kapacitu plic a s tím i výkon
Kvalitnější spánek a energie během dne

Co ti to přinese?

Úleva od trápení s astmatem a alergiemi
Konec s věčně ucpaným nosem
Méně častá rýma a nachlazení
Bez kýchání po celý rok
Už žádné hromady posmrkaných kapesníčků
Čisté mluvení bez huhňání a ucpaných dutin
Vypořádej se s nosními polypy přirozenou cestou
STOP omezení ve sportu
Nižší riziko infekce dýchacích cest
Zbavíš se dušnosti a nepříjemného zadýchávání
Vylepšíš si hodnoty na spirometrii
Naučíš se dýchat bránicí
Zvětšíš svojí kapacitu plic
Více času na důležité věci
Rychlejší odpočinek během spánku
Zkvalitnění spánku
Stabilně pevné zdraví a imunitu
Více energie a vitality během dne
Lepší sportovní výkony
Hlubší soustředění a koncentraci
Emoční vyrovnanost
Snížení stresu z běžných činností

Můj osobní příběh (nejen) s alergií a astmatem

Od základní školy jsem trpěl velmi silnou alergií. Alergie na pyly stromů a trav, senná rýma, kočky a další zvířata, roztoče v domácnosti... Běžné věci, které ale z mého života dělaly peklo.

Táhlo se to celou dobu mého studia, ale nějak jsem se s tím smířil a úspěšně získal titul Ing. na Univerzitě Obrany v Brně. Až v roce 2018, krátce po mém nástupu na 21. základnu taktického letectva v Čáslavi na 211. letku na pozici zástupce velitele roje 2 letounů JAS-39 Gripen se moje zdraví začalo zase hlásit o pozornost - začal jsem se v noci budit se silnou dušností.

Nemohl jsem dýchat a kvůli tomu ani spát. Po pár týdnech, kdy jsem už byl tako tělo bez duše, jsem se dostal k lékaři - a ten mi diagnostikoval astma. Dostal jsem dva inhalátory, jeden na každodenní užívání až do smrti a druhý silnější v případě akutních problémů. Užíval jsem je téměř rok, než jsem svůj dech začal ozdravovat funkčním dýcháním.

Když jsem techniku funkčního dýchání poprvé poznal, nezaujala mě. "Jen nějaká cvičení a nudné zádrže dechu," řekl jsem si. Znal jsem v té době dechové techniky Wima Hofa i holotropní dýchání, které nabízely úžasné prožitky, a tak mě toto nechávalo klidným. 

Nakonec jsem se ale rozhodl dát tomu šanci - přeci jen, představa doživotního užívání léků mě úplně nerajcovala, a tohle slibovalo změnu... Zkusil jsem první cvičení a výsledek byl okamžitý - snad poprvé v životě začal fungovat můj nos. Do té doby jsem celý život dýchal jenom pusou. Navíc se dostavil i ten mnou vyhledávaný "rauš" - z kvalitního okysličení mě brnělo tělo a v hlavě se mi motal celý svět. Prostě zážitek.

To mě nadchlo, a já se do metody funknčního dýchání plně ponořil.

Na jaře 2020, po intenzivním podzimu a zimě věnované funkčnímu dýchání, jsem již nikdy s alergií ani astmatem neměl problém. Potíže jednoduše zmizely. Stejně jako 90% rýmiček, nachlazení a chřipek, kterými jsem do té doby pravidelně trpěl.

No uznejte, mohl jsem si tohle nechat pro sebe? Pochopení, že existuje způsob, jak se natrvalo a bezpečně zbavit dýchacích potíží jen tím, že naučím své tělo dýchat efektivněji v každodenních situacích, mi naprosto změnilo život...

Teď chci toto učení předat i vám.

Honza Šilar

 Advanced Instruktor metody Oxygen Advantage®
 Zakladatel českého projektu SOMA DECH®, dechový kouč SOMA Breath®
student metody holotropního dýchání Grof® Legacy Training

Nejsem ale ani zdaleka sám, komu se podařilo vyřešit dechové potíže... Můj program má již mnoho dalších úspěšných absolventů, kterým úplně změnil život.

Jeden z mých klientů dokonce po pouhém týdnu spolupráce přestal potřebovat inhalátor na roztažení dechových cest, a jiná klientka během půl roku spolupráce přestala reagovat na 15 alergenů - zbyl jí jen poslední.

POZOR! Určitě nevysazuj své léky jen na základě cizích zkušeností. Tento text nemá být pobídkou k tomu medikaci odmítat, v některých případech je opravdu nezbytná. Neznamená to ale, že na lécích musíš být celý život.

"Půl roku před naší spoluprací mi na spirometrii řekli, že mám dech jako těžký kuřák..."

Júlia Matějíčková

PhD. studentka

S Honzou jsem absolvovala 4 lekce během 3 měsíců. Lékařská diagnóza před naším setkáním byla alergie, nosní polypy a chronický zánět dutin s nutností brzské endoskopické operace.

Na další kontrole po 3 měsících lékař operaci prozatím vyloučil, protože došlo k výraznému zlepšení.
Lépe spím, ráno mám více energie a první podzimní "rýmu" jsem zvládla bez Nasivinu, což bylo poslední roky při jakékoliv rýmě nepředstavitelné 😊.

Honza má perfektní přístup k práci s klientem, vše srozumitelně vysvětlí, dbá na to, aby klient vše pochopil a každé dechové cvičení provedl správně, oceňuji jeho profesionální přístup. Jeho služby bych doporučila všem alergikům nebo těm, které trápí problémy s dutinami nebo se jen chtějí naučit správným dýchacím vzorcům a zlepšit tak kvalitu svého života.

Půl roku před naší spoluprací mi na spirometrii řekli, že mám dech jako těžký kuřák (nikdy v životě jsem nekouřila). Po naší spolupráci mi řekli, že dech mám perfektní a alergie z testů na ruce už jen na břízu 😎 (před půl rokem jsem měla všechny trávy a stromy).

"Už týden po prvním sezení jsem zjistil, že nemusím používat astmatický sprej, což neuvěřitelné zlepšení!"

Tillman Craeft

Obchodník IT

"I start practicing with Honza as I experience heavy asthma for many years now. One week after my first session, I realised that I didn't have to use my asthma spray, which was a huge improvement.
I'm looking forward to seeing the results of the next sessions!"

CZE
"S Honzou jsem začal cvičit, protože už mnoho let trpím těžkým astmatem. Už týden po prvním sezení jsem zjistil, že nemusím používat astmatický sprej, což neuvěřitelné zlepšení. Těším se na výsledky dalších sezení!"

A ty teď máš možnost se připojit k nim...

Představ si, jak se tvůj život může změnit, když konečně vyřešíš táhlé, třeba i mnohaleté potíže s dýcháním.

Jak se můžeš konečně cítit dobře každý den (i když je zrovna jaro, nebo topná sezóna) a jak můžeš konečně žít život bez omezení.

Přidej se dnes a udělej první krok k tvému životu bez dechových potíží - a to s minimální investicí...

Nabízím ti přístup k webináři za jedinečnou cenu 590 Kč (běžná cena 1 200 Kč).

Nyní je na tobě rozhodnutí, zda chceš zůstat tam, kde jsi, nebo se připojit k těm, kdo již prošli touto cestou a zažili úlevu. Ukážu ti, jak je možné se zbavit alergií a astmatu pomocí dýchání.

Tak co říkáš? Jsi připraven změnit svůj život k lepšímu? Pokud ano, klikni na tlačítko níže a přidej se k nám. Těším se na tebe!

Přijď živě nebo koukni ze záznamu
vysílání proběhne ve středu 1. 11. 2023 od 19 hodin, záznam budeš mít k dispozici po dobu 3 dnů. Přístup k záznamu je omezen protože mám zkušenost, že když je k dispozici dlouhodobě, většina lidí se na něj nepodívá - a tím pádem jim nemůže být přínosem.

"Díky spolupráci s Honzou se mi za 5 měsíců povedlo vyléčit moje astma."

Štefan Matoušek

Vrcholový manager

"Spolupráce s Honzou probíhala na špičkové úrovni. Před první konzultací jsem měl obavy, zda je to to pravé a stojí to za to, ale hned na začátku to překonalo mé očekávání. Honza je chodící encyklopedie o dýchání a během konzultací jsme probrali velké množství teorie, ale hlavně praktické cvičení, jejichž implementací se mi za 5 měsíců povedlo vyléčit moje astma. Památnou větu mého pneumologa, poté, co viděl moje výsledky:"Proč sem vlastně chodíte?", si budu pamatovat do konce života."