Jak vytěžit výsledky testu na maximum?

Tak co? Jak jsi myslíš, že dopadly tvé výsledky? 

To se dozvíš už za chviličku. Ale ještě předtím, než se vydáš zkontrolovat svůj email s výsledky, chtěl bych ti říct více o tom, jak z tohoto testu vytěžit více hodnoty.

Jen udělat si test totiž nestačí. 

To je jako by někdo chtěl zhubnou jen tím, že si stoupne na váhu.

Já jsem Honza Šilar, dechový kouč a bývalý alergik a astmatik. Sám jsem se zbavil mnohaletých potíží i léků, které jsem měl mít do konce života - a podobných výsledků dosahují i mí klienti.

Omezují tě respirační potíže v běžném fungování?

Pokud pociťuješ, že tě dýchání omezuje v jakémkoli ohledu tvého života, a chceš to řešit ihned a taky to brzy vyřešit, nejlepším dalším krokem je potkat se společně na krátké vstupní konzultaci.

Díky tomu, že už od tebe mám vyplněný test, ušetříme čas a budeme se moci rovnou vrhnout k tomu důležitému - k příčinám a řešením tvých obtíží. Tahle konzultace zabere jen půl hodinky a každou její minutu vytěžíme na maximum.

Ušetříš tak čas i finance, budeš maximálně efektivní.

Během 30 minut samozřejmě nevyřešíme vše, ale dostaneš už první návody na další kroky přesně na míru tvým obtížím i tvému současnému životnímu stylu. 

Přes tlačítko “Koupit konzultaci” se ihned po nákupu dostaneš na rezervační systém, kde si v mém online kalendáři vybereš termín a pak už se potkáme online přes Google Meet. Takhle jednoduché to je.

Reference

"Díky spolupráci s Honzou se mi za 5 měsíců povedlo zbavit mého astma."

"Už týden po prvním sezení jsem zjistil, že nemusím používat astmatický sprej, což je neuvěřitelné zlepšení!"

Spolupráce s Honzou probíhala na špičkové úrovni. Před první konzultací jsem měl obavy, zda je to to pravé a stojí to za to, ale hned na začátku to překonalo mé očekávání. Honza je chodící encyklopedie o dýchání a během konzultací jsme probrali velké množství teorie, ale hlavně praktické cvičení, jejichž implementací se mi za 5 měsíců povedlo vyléčit moje astma. Památnou větu mého pneumologa, poté, co viděl moje výsledky: "Proč sem vlastně chodíte?" si budu pamatovat do konce života.
Štefan MatoušekVrcholový manager
I start practicing with Honza as I experience heavy asthma for many years now. One week after my first session, I realised that I didn't have to use my asthma spray, which was a huge improvement. I'm looking forward to seeing the results of the next sessions! ///CZE S Honzou jsem začal cvičit, protože už mnoho let trpím těžkým astmatem. Už týden po prvním sezení jsem zjistil, že nemusím používat astmatický sprej, což neuvěřitelné zlepšení. Těším se na výsledky dalších sezení!"
Tillman CraeftObchodník IT

Jsi spíš samouk?

Pokud si chceš mě a téma dýchání nejdříve trochu více navnímat, mám pro tebe webinář “Zbavil jsem se alergií a astmatu pomocí dechových technik”, který popisuje nejen mou cestu z respiračních potíží.

 

Jádrem problému, který stojí za většinou respiračních potíží, je nesprávné a neefektivní dýchání. Mnoho lidí si myslí, že dýchání je něco, co prostě děláme - bez nějaké větší námahy nebo bez toho, aniž bychom o tom přemýšleli, a že o nic nejde. Ale pravda je taková, že to, jak dýcháme, ovlivňuje náš zdravotní stav mnohem víc, než si dokážeme představit.

Když se ti špatně dýchá, je to nejspíše tím, že ŠPATNĚ DÝCHÁŠ.

Tak prosté to většinou je... Proto tě na webináři provedu vyloženě praktickým dechovým testem, pomocí kterého získáš okamžitou reálnou zpětnou vazbu a biofeedback o tom, jak je na tom tvůj dech. Také nahlédneš hlouběji pod pokličku biochemických a biomechanických principů správného dýchání a naučíš se základní cvičení jak můžeme každý vylepšit své dýchání.

Co člověk neudělá hned...

A protože z vlastní zkušenosti vím, že doba je rychlá, pozornost lidí krátká a co odloužím, to už neudělám nikdy,  mám pro tebe akční nabídku, která platí jen teď 15 minut, kdy můžeš získat slevu na můj webinář.

Z původních 1200,- máš možnost ho získat za symbolických 350,- korun. Ber to jako poděkování za tvůj čas vložený do vyplňování testu a za zhlednutí tohoto videa 🙂

Ať už se teď rozhodneš vydat jakoukoliv cestou, nezapomeň, že první krok jsi už udělal - to nejdůležitější rozhodnutí už máš za sebou. Po prvním kroku ale musí následovat i ten druhý, abys někam došel.

Budu rád tvým průvodcem na cestě k funkčnímu dýchání, díky kterému budeš moci žít život možná ještě o další kousek více naplno, a bez limitujících respiračních potíží.

Těším se na tebe v tvém dalším kroku.

Honza 👋